Technologia szybko składanych namiotów handlowych

W handlu liczy się przede wszystkim efektywność. Wiedzą o tym wszyscy sprzedawcy, dlatego bardzo chętnie inwestują oni w rozwiązania mogące przyspieszyć niektóre rutynowe czynności. Przykładem są szybkie namioty ekspresowe, wykorzystywane przede wszystkim w handlu obwoźnym na targach i placach handlowych.

Szybki namiot handlowy expresowy

namioty handlowe expresoweW namiotach handlowych prowadzona jest sprzedaż wielu produktów o zróżnicowanej strukturze. Jak zapewne wielu z nas wie, na targach można spotkać całe rzędy podobnych namiotów, w których sprzedaje się coś zupełnie innego. Każdy sprzedawca wie, że najgorszym etapem w handlu na bazarze jest rozkładanie namiotu. Konieczność poprawnego połączenia ze sobą kilkunastu lub kilkudziesięciu rurek zajmuje często nawet ponad godzinę. Niektóre firmy wprowadziły rozwiązanie tego problemu, czyli namioty handlowe expresowe, posiadające specjalne konstrukcje do szybkiego rozkładania i składania. Jest ona oparta na szkielecie połączonych ze sobą przegubowo rurek, które poprzez rozłożenie w odpowiedni sposób, od razu utworzą gotowy szkielet. Trwa to zwykle tylko kilka minut i jest cenną oszczędnością naszego czasu. Taki namiot można także w równie łatwy sposób złożyć z powrotem. Wystarczy tylko odwrócić proces. Na gotowy szkielet należy nałożyć tylko poszycie i już można rozkładać towar. Podczas, gdy inni będą jeszcze rozkładać namiot, my już będziemy gotowi do sprzedaży.

Od czasu wprowadzenia szybkiego rozkładania namiotów, coraz więcej sprzedawców jest zainteresowanych tego rodzaju rozwiązaniem. Tym bardziej, że za reklamę wystarczy tylko spojrzenie na osoby, które na targu już swój namiot w ten sposób rozłożyły, a my dopiero zaczynamy to robić. Jak to mówią sprzedawcy, czas to pieniądz, tak więc w tym przypadku to również jest prawda.