Udział w szkoleniu

Muszę przyznać, że jestem typem osoby, której bardzo zależy na swojej karierze. Po objęciu stanowiska dyrektora przedszkola nie spoczęłam jednak na laurach. Chciałam dalej się rozwijać, by jeszcze bardziej rozszerzać swoje kompetencje. Dlatego też postanowiłam znaleźć przydatne szkolenie dla dyrektorów, by móc być jeszcze lepszą i bardziej kompetentną dyrektorką swojego przedszkola.

Merytoryczne i szybkie szkolenie dyrektorskie

szkolenie dla dyrektorów przedszkoliJestem osobą ambitną. Takie zdanie mam o sobie samej nie tylko ja. Twierdzi tak również moja rodzina i przyjaciele. Muszę przyznać, że bardzo mi to schlebia. Dlatego też kiedy objęłam stanowisko dyrektora przedszkola, nie chciałam jedynie cieszyć się swoją funkcją i na tym poprzestać. Chciałam działać dalej i się rozwijać. To właśnie rozwój jest dla mnie bardzo ważny. W związku z tym, obiektem mojego zainteresowania stało się szkolenie dla dyrektorów przedszkoli. Wcześniej bowiem nie piastowałam takiej funkcji, dlatego też chciałam się podszkolić. W Internecie bardzo szybko znalazłam odpowiednie szkolenie, które miało dać mi nowe kompetencje. Czytałam również wiele opinii uczestników tego szkolenia i dzięki nim utwierdziłam się w przekonaniu, że warto wziąć w nim udział. Dlatego też skontaktowałam się z prowadzącym to szkolenie i zapisałam się na listę uczestników. Miałam nadzieję, że po ukończeniu szkolenia będę bogatsza o nową i przydatną wiedzę.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od wzięcia udziału w szkoleniu dla dyrektorów przedszkoli, jestem naprawdę bardzo zadowolona. Szkolenie to dało mi bardzo wiele. Nauczyłam się na nim wielu nowych rzeczy, co jest dla mnie wartością nadrzędną. Jeśli miałabym zarekomendować komuś to szkolenie, to z pewnością zrobiłabym to z krystalicznie czystym sumieniem.