Wesele – jakie menu?

Ważnym wydarzenie w życiu każdego człowiek jest wesele, jeśli na nie się zdecyduje. Często nad menu, sukienką czy fryzurą zastanawiamy się latami. Kiedy przychodzi ten moment, w którym trzeba wybrać te wszystkie rzeczy możemy mieć problem. Jednak w tej chwili z pomocą przychodzi nam hotel, w którym organizujemy nasze przyjęcie.

Jak dogodzić gościom weselnym?

weseleHotele prześcigają się w różnego rodzaju menu, dzięki czemu każdy ślub jest inny, każdy jest cudowny. Jak się okazuje obecnie odchodzi się od tradycyjnych potraw, które wszystkim się już przejadły. Goście weselni oczekują czegoś nowego, czegoś, co zaskoczy ich kubki smakowe. Dlatego też pary młode proszą obsługę hotelu, aby wymyśliła dla nich coś specjalnego. Są gotowi dopłacić tylko po to, żeby ich goście byli zadowoleni i z uśmiechem na ustach opowiadali o weselu. Dlatego też coraz częściej poza głównymi posiłkami stawia się na otwarte bary. Jest to nowość, tak samo, jak możliwość skorzystania z sauny czy spa przez gości.

Młoda para coraz częściej myśli nie tylko o sobie, ale również o swoich najbliższych. Spa jest tym, co chcą im dać z wdzięczności za przyjazd i wspólne świętowanie. Również jedzenie jest dla nich ważne. Jeśli udajemy się na wesele, często możemy spotkać candy bar, gdzie najczęściej porozstawiane są babeczki i kremy oraz różnego rodzaju dekoracje. Każdy gość może sam udekorować sobie babeczkę w taki sposób, jak lubi i tym czym lubi. Wtedy para młoda ma pewność, że każdy z nich będzie zadowolony. Otwarty bar nie tylko ze słodkościami, ale również owocami jest dobrym pomysłem, jeżeli wiemy, że wśród naszych gości będą osoby, które pochodzą z różnych kręgów kulturowych. Jest to dobry pomysł, gdy zabawa ma miejsce niedaleko granicy, jak ma to miejsce w Gorzowie Wielkopolskim, gdyż w takich okolicach prawdopodobieństwo pojawienia się przedstawicieli różnych kultur jest o wiele wyższe.

Kiedy będziemy mieli wszystko na stole z pewnością trafimy w gust naszych gości. Tak samo jest z owocami na weselu. Kiedy będziemy mieli w otwartym barze wszystkie rodzaje owoców – nie dość, że będzie to bar fit (dobry dla kobiet, które ciągle dbają o linię), to jeszcze każdy z naszych gości będzie mógł spróbować owoców, których nigdy nie jadł. Jeżeli nie chcemy, aby nasi goście jedli surowe owoce, możemy poprosić kucharzy hotelu, aby przygotowali dla nich owocowe desery.