Wiata rowerowa w Gdyni

Kilka lat temu, a dokładniej rzecz tutaj przedstawiając będzie to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, musiałam ze ze względu na zaistniałe sytuacje bardzo szybko znaleźć sobie całkiem nową pracę. Ostatecznie zdecydowałam się na to, aby otworzyć pensjonat. Teraz jest w trakcie budowy wiaty rowerowej.

Jak zrobić nową wiatę rowerową w Gdyni?

wiaty na rowery gdyniaJak się okazało naszymi klientami i gośćmi są przede wszystkim pasjonaci rowerów. Nic w tym dziwnego w pobliżu naszego domu, który został w dużej mierze przerobiony na pensjonat jest wiele szlaków rowerowych. Dodatkowo szlaki te są umiejscowione w bardzo malowniczych lokalizacji. Takie atrakcje przyciągają wielu turystów. Niestety okazało się, że nasz sporej wielkości garaż jest za mały, aby pomieścić w nim wszystkie rowery naszych licznych gości. Jak powszechnie wiadomo rowerzyści bardzo dbają o swój sprzęt. Postanowiliśmy więc wybudować dużą wiatę rowerową. Na samym początku nie wiedzieliśmy jednak jak ją można zrobić. Tak aby była odpowiednie do dużej ilości rowerów. Postanowiliśmy więc zatrudnić specjalistę bądź firmę, która na stałe zajmuje się budową takich właśnie wiat rowerowych. W tym też celu musieliśmy poszukać odpowiedniego wykonawcy, najłatwiejszą drogą było wpisanie w największą a zarazem najbardziej nam znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – wiaty na rowery gdynia. Gdynia to oczywiście miasto, gdzie znajduje się nasz pensjonat. Znaleźliśmy kilka firm, które oferowały taką usługę.

Postanowiłam, że najlepszym rozwiązaniem na tym etapie będzie znalezienie najtańszego wykonawcy, ale także takiego, który ma wole terminy i mógłby od razu rozpocząć budowę nowej wiaty rowerowej na terenie naszego pensjonatu. Musiałam zadzwonić do kilku firm, zanim wybrałam tą, która wydawała się odpowiednia.