Wisła atrakcyjnym miejscem na wakacje

 

Z racji tego, że uwielbiam góry, postanowiłam w tym roku, oprócz zagranicznych wakacji, zorganizować sobie mały wypad w jakieś górskie rejony. Chciałam pojechać w takie miejsce, w którym jeszcze nie miałam okazji być tak, żeby móc wypocząć i pooddychać górskim powietrzem. Moi znajomi polecili mi Wisłę jako urokliwie położone, w miarę spokojne miasteczko.

Krótkie wakacje we Wiśle

hotele w wiśleW tym roku w ramach wakacji wybieram się na dwa tygodnie za granicę. Uznałam jednak, że wybiorę się też na kilka dni w góry, bo uwielbiam górski klimat i bardzo dobrze tam wypoczywam. Razem z chłopakiem uwielbiamy góry i odwiedziliśmy już mnóstwo znanych miejscowości położonych w ich podnóżach. Chciałam więc w tym roku wybrać się w takie miejsca, w którym jeszcze nigdy nie miałam okazji być. Moi znajomi polecili mi pięknie położoną miejscowością, której nazwę znałam, ale nic poza tym. Mowa o Wiśle, do której od czasu popularyzacji skoków narciarskich, szczególnie zimą, przybywa wielu turystów. Latem wszystkie hotele w Wiśle również przeżywają oblężenie, jednak nieco mniejsze od tego zimowego. Można tu znaleźć sporo noclegów w przytulnych hotelach lub pensjonatach i przy okazji w całkiem korzystnych cenach. Wisła jest idealną miejscowością na wypoczynek. Góry tutaj nie należą do bardzo wysokich, ale za to są bardzo malownicze i idealne na spokojne spacery. Z racji tego, że Wisła jest miejscowością turystyczną, w samym miasteczku nie brakuje licznych atrakcji i dużego wyboru restauracji.

Uwielbiam klimat górski i spacery po pięknie położonych rejonach. W tym roku postanowiłam wybrać się do jakieś górskiej miejscowości, chociaż na kilka dni. Wybrałam Wisłę, bo nigdy nie byłam w tym miejscu. Okazało się ono przepiękną miejscowością, idealną na górski wypoczynek.