Wizyta w polecanym gabinecie masażu

Od jakiegoś czasu bolą mnie plecy. Naklejałam sobie specjalne plastry rozgrzewające, a także stosowałam maści przeciwbólowe. Nic to niestety nie dawało. Byłam z tym u lekarza, ale ten powiedział mi, że ten ból to z powodu napięcia mięśni. 

Zabiegi w polecanym gabinecie masażu

polecany gabinet masażu gdyniaPo wizycie u lekarza stwierdziłam, że przydałby mi się masaż relaksacyjny na plecy. Myślę, że pomógłby mi lepiej, niż te wszystkie plastry i maści. Muszę zatem znaleźć polecany gabinet masażu gdynia jest sporym miastem, więc nie powinnam mieć z tym żadnego problemu. W końcu udało mi się znaleźć odpowiedni gabinet, więc tam zapisałam się na masaż. Weszłam do gabinetu i muszę przyznać, że wygląda on bardzo profesjonalnie. Przygotowałam się do masażu. Osoba, która ma mi go robić jest doświadczoną masażystką. Zaproponowała mi kilka rodzajów masażu. Najpierw miałam masaż delikatny, potem miałam kładzione ciepłe kamienie, a na sam koniec miałam wykonany masaż czekoladą dla rozluźnienia mięśni. Muszę przyznać, że te wszystkie zabiegi spowodowały, że od razu po wyjściu z gabinetu poczułam ulgę. Plecy bolały mnie już znacznie mniej. Czułam, że mięsnie są rozluźnione i rozgrzane. Teraz mam wrócić do domu i położyć się w łóżku, by plecy trochę odpoczęły. Z pewnością wrócę jeszcze do tego gabinetu masażu. Sam masaż pomógł lepiej, niż jakiekolwiek stosowane wcześniej medykamenty. Po dwóch tygodniach wróciłam do tego gabinetu. Umówiłam się na kolejne masaże pleców. Po miesiącu plecy nie bolały mnie już w ogóle.

Oprócz masaży wdrożyłam jeszcze inne zalecenia lekarza. Mianowicie muszę trochę więcej odpoczywać i nie obciążać pleców, a przede wszystkim kręgosłupa. Być może ten ból jest od kręgosłupa, a w pracy dużo dźwigam. Trzeba dbać o swoje plecy, gdy bolą to niestety ciężko jest się poruszać.