Własny sklep z odzieżą używaną z Anglii

Odkąd pamiętam, chciałam mieć jakiś swój własny biznes. Nie wiedziałam tylko co to będzie. Na co się zdecyduję? Czy może jakaś kwiaciarnia, albo ciastkarnia? Jednak w końcu wpadłam na pomysł wręcz idealny.

Odzież używana z Anglii?

najlepszy towar z AngliiTak, wpadłam na pomysł, że najlepiej będzie jak otworzę sklep z odzieżą używaną. Taki mój własny, mały kącik, gdzie będę sprzedawała odzież. No ale nie byle jaką. Zamawiam najlepszy towar z Anglii jaki kiedykolwiek widzieliście. Bardzo dbam o to, żeby nie brać byle jakich rzeczy. Wszystko to perełki, które bardzo ładnie się prezentują. Mój sklep nie jest duży, ale wszystko się w nim spokojnie mieści. Mam kilka regałów, przedziałów z wieszakami. Podzieliłam jena odzież męską, i odzież damską. Butów też mam kilka par, ale ich zazwyczaj nie jest zbyt dużo. Czasem znajdą się też paski i torebki. Torebki z Anglii, tak samo jak odzież, są bardzo wytrzymałe, i dobrze wykonane. Dokonuję selekcji, i mniej więcej wiem, co może podobać się klientom, a co zostanie uznane za bezgustowne. Staram się dopasować do ogólnie panującej mody, ale też kieruję się do klientów indywidualnych, którzy mają oryginalny gust. Każdy znajduje coś dla siebie, i to w różnych cenach. Na początku mam wszystko za 100% ceny. Później, w następne dni, cena spada o kilkadziesiąt procent, żeby w ostatnim dniu tygodnia, dać wielką wyprzedaż za 2,3zł. Wtedy to dopiero mam tłumy. Ustawiają się już przed otwarciem z kilkadziesiąt minut. Muszą im się podoba moje ubrania. Mam wiele stałych klientek, które chętnie mnie odwiedzają.

Uważam, że podjęłam dobrą decyzję otwierając własny sklep. Jestem teraz samodzielna, i przede wszystkim, jestem zadowolona z tego co robię. Ubrania zawsze były moją pasją, a teraz mogę je sprzedawać. Odzież z Anglii jest naprawdę godna polecenia.