Wózek dwukomorowy do sprzątania

Ostatnio, kilka lat temu razem z mężem postanowiliśmy otworzyć całkiem nowy biznes. Bardzo długo zastanawialiśmy się nad tym, co to będzie. W końcu po bardzo wielu miesiącach intensywnego przeglądania różnych branżowych czasopism zdecydowaliśmy.

Jaki wózek dwukomorowy do sprzątania wybrać?

wózki dwukomoroweZdecydowaliśmy się na najbardziej dochodowy biznes w ówczesnym czasie. Bardzo dużo zajęło nam znalezienie niszy na rynku. Postanowiliśmy zainwestować w biznes, który będzie się zajmował organizowaniem sprzątania w firmach i różnych hotelach. Chcieliśmy także, aby nasze usługi były możliwe do wynajęcia dla osób prywatnych. Jedną z najważniejszych dla nas rzeczy były wózki dwukomorowe do sprzątania. Taki sprzęt był nam bardzo potrzebny na samym początku w dużej ilości. Mało tego, że chcieliśmy wyposażyć w taki wózek wszystkich naszych pracowników, to jeszcze musieliśmy posiadać sporo zapas w razie zepsucia używanych egzemplarzy. Co ważne, takie wózki dwukomorowe do sprzątania, sprawiają, że cały czas możemy korzystać z czystej wody. Jedna z komór jest przeznaczona na czystą wodę, a druga na brudną. To właśnie do drugiej komory wyciskamy mopa. Dodatkowo nasze wiaderka posiadały specjalne małe pojemniczki, które były przeznaczone do środków chemicznych do mycia podłogi. Nasze wózki posiadały bardzo dobre koła, dość duże i stabilne. Można było z nich korzystać o każdej porze roku, ponieważ plaski, z którego były stworzone był odporny na niską i wysoką temperaturę.

Na zakupione przez nas wózki, które posiadały dwukomorowe wiaderka do czystej i brudnej wody dostaliśmy bardzo długą gwarancję. Nasz gwarancja trwała aż dwadzieścia siedem miesięcy. Nasz wózek posiadał dodatkowo duże ramie, którym można było w łatwy sposób kierować całym wózkiem.