Wózek wykonany z drewna

Nie od dziś wiadomo, że dzieci, bawiąc się, najchętniej naśladują dorosłych. Dlatego wiele zabaw polega na przykład na opiekowaniu się własnym dzieckiem czy gotowaniu posiłków, oczywiście tylko w wyobraźni dziecka, i wiele zabawek do tego nawiązuje.

Wózek z drewna dla ulubionej lalki

drewniane wózki dla lalekJedną z najpopularniejszych zabaw dla małych dziewczynek jest opieka nad swoim własnym małym dzieckiem, czyli lalką lub misiem. W sklepach dostępne są przepiękne drewniane wózki dla lalek, które nie tylko spełniają funkcję związaną z zabawą. Specjalne modele wspomagają na przykład naukę chodzenia. Modele wykonane są z wytrzymałego drewna, pomalowanego na prześliczne pastelowe kolory – na przykład różowy, błękitny czy miętowy – i posiadają różne ozdoby typu wycięte serduszka lub namalowane wzory w gwiazdki. Pokryte są też farbą, ale jest to farba w pełni bezpieczna dla naszego dziecka, która spełnia wymagania produkcyjne. Kółka również zrobione są z bezpiecznego gumowego tworzywa, a dodatkowo są antypoślizgowe i chronią dziecko podczas stawiania pierwszych, niezbyt pewnych, kroków. Warto wybrać model z regulowaną rączką, bo wtedy wózek można dopasować do wzrostu. Oprócz tego typu udogodnień, wyboru koloru i wzorów, można również wybrać model z budką, chroniącą zabawki przed deszczem, czy otwarty, bez budki. Taka zabawka jest idealnym prezentem dla małej dziewczynki, która dzięki temu z większą ochotą będzie nam towarzyszyć na spacerach. Dzięki wytrzymałym materiałom wózek sprawdzi się na różnego rodzaju nawierzchni.

Dla małych dziewczynek ich ulubione lalki są niezwykle ważne, więc potrzebują również odpowiedniego środka transportu, jakim jest oczywiście wózek. Modele wykonane z solidnego drewna oraz pięknie pomalowane sprawdzą się podczas różnej pogody.