Wybieram się ze znajomymi na degustację wina

 

Joannę i Karola poznałem jeszcze na studiach. Zaprzyjaźniliśmy się wtedy i od tamtego czasu mamy ze sobą stały kontakt. Moja żona Ala również polubiła moich przyjaciół i dość często spędzamy wspólnie czas a nawet jeździmy na wakacje.

Degustowane wina miały niesamowite nuty smakowe

polskie winniceW tym roku jeszcze nie mieliśmy sprecyzowanych planów co do wyjazdu. Postanowiliśmy zrobić burzę mózgów i wybrać wspólnie jakiś ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu. Joanna sprawdziła informacje i dowiedziała się, że we wrześniu odbywa się degustacja wina na południu i pokrywa się to z naszym urlopem. Kiedy Joanna przekazała nam wszystkie informacje to już stało się jasne gdzie spędzimy urlop w tym roku. Wszyscy bardzo lubimy wino i zawsze jak się spotykamy to ono nam towarzyszy. Moja żona uwielbia wino do obiadu a ja lampkę przed snem. Joanna z Karolem są tacy jak my i ten pomysł z degustacją wina jest jednym z najlepszych jakie się pojawiły. Zarezerwowaliśmy nocleg na naszej czwórki i czekaliśmy aż nadejdzie wrzesień, kiedy to wyjedziemy na wyczekiwany urlop. Czas się nieco dłużył, ale w końcu nadszedł dzień, w którym pakowaliśmy się do wyjazdu. Pojechaliśmy jednym samochodem i wszyscy bez problemu się zapakowaliśmy. Już pierwszego dnia pobytu wybraliśmy się na degustację win. Był tak ogromny wybór, że pierwszy raz chyba smakowałem tak różnorodne wina. Miały one niesamowite nuty smakowe i każde dostarczało innych doznań. Byliśmy podekscytowani tą degustacją i każdy z nas na prawdę świetnie się bawił na tym wyjeździe.

Przywieźliśmy ze sobą kilka butelek wina. Będzie to nam przypominało świetnie spędzony urlop za każdym razem, kiedy jakaś butelka zostanie otwarta. Za rok na pewno też tam pojedziemy. Chociaż na jeden weekend ale koniecznie.

Więcej znajdziesz na www.winnicaavra.pl