Wygodne piżamy rozpinane dziecięce

Bycie matką, to bez wątpienia najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety. Niestety tyle, ile jest tych cudownych dni, jest też dni, w których wszystko nas przerasta. Szczególnie dla młodych mam jest to okres trudny. Dużo osób z natury lubi doradzać lub krytykować. Rozpoczynając od złego trzymania kończąc na nieodpowiednim ubiorze.

Poszukiwanie wygodnych rozpinanych piżam dziecięcych

piżama rozpinana dziecięcaMam dwoje dzieci, córkę lat 5, oraz synka lat 3. Z biegiem lat, kiedy doświadczenia w byciu mamą jakoś udało się trochę zdobyć. Różne rady ciotek nie robią na mnie wrażenia. Teraz próbuję wychowywać dzieci intuicyjnie, a co najważniejsze słucham, czego potrzebują moje dzieci. Od najmłodszych lat starsza córka nie pozwalała na przykrywanie się do snu. Różnego typu kocyki, kołderki to dramat. Kilkakrotne wstawanie w nocy i sprawdzanie, czy córce nie jest za zimno, było męczące. Córka każdorazowo zapewniała mnie, że nie potrzebuje, aby ją przykrywać, bo jest jej ciepło. Wtedy, faktycznie stwierdziłam, że spróbujemy spać bez żadnego przykrycia. Całkiem przypadkiem koleżanka podesłała mi link zatytułowany – piżama rozpinana dziecięca. Bez namysłu kliknęłam w link i dosłownie przepadłam na długi czas. Piżamki, które oferował sprzedawca, nie tylko były w pięknych wzorach i kolorach. Dodatkowo, bardzo dobrej jakości materiał, a co najważniejsze wszystkie oferowane piżamy były rozpinane na całej długości.

Po długiej dyskusji z córką wybrałyśmy dla niej i dla młodszego brata odpowiednie wzory. Od czasu, kiedy piżamki do nas przyszły, nie wyobrażamy sobie już bez nich funkcjonować. W nocy nie muszę martwić się, czy dzieci są przykryte, bo odpowiednio dobrany materiał powoduje, że nie ma opcji, aby dzieci się przegrzały, a jednocześnie nie jest chłodno.