Wynajęcie dużej sali bankietowej

Sukcesywnie przybywało mi kontrahentów, z którymi współpracowałem. Doceniałem tych ludzi, ponieważ dzięki nim miałem pieniądze i pracę. Byłem człowiekiem godnym zaufania i sumiennym, co naturalnie było doceniane. Dobra opinia mnie cieszyła i nakręcała do działania. 

Bankiet przygotowany w przestronnej sali 

sala bankietowa ŁódźPod koniec października zdecydowałem, że zorganizuję bankiet dla wszystkich swoich klientów a sporo ich miałem. W ten sposób chciałem wyrazić wdzięczność za zaufanie do mojej firmy. Wszystkim postanowiłem zająć się osobiście, gdyż wydarzenie to było dla mnie najważniejsze. Chciałem wynająć najlepszą i największą salę bankietową w mieście z profesjonalną obsługą. Oferty przygotowała dla mnie sekretarka a ja przejrzałem je wszystkie i spodobała mi się w szczególności jedna sala bankietowa Łódź była miastem, gdzie często odbywały się bankiety i dlatego było tak wiele sal do wynajęcia. Kazałem sekretarce umówić mnie na spotkanie z właścicielem wybranej przeze mnie sali i wszystko załatwiła. Pojechałem tam w czwartek na godzinę czternastą. Zanim podjąłem rozmowy na temat wynajęcia, to dokładnie obejrzałem sobie cały lokal. Był duży i nowocześnie urządzony, co mi odpowiadało. Gotowe potrawy oraz obsługa kelnerska były w cenie najmu i nie musiałem dodatkowo załatwiać cateringu. W sali była zamontowana klimatyzacja a to również było dla mnie istotne. Zdecydowałem się na wynajem i ku mojemu zadowoleniu, interesujący mnie termin był dostępny. 

Bankiet przygotowany został przez profesjonalną obsługę i wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Oczywiście kontrahenci byli pod ogromnym wrażeniem. Jedzenie wszystkim smakowało i każdy świetnie się bawił. Na imprezie postanowiłem przedstawić swój nowy projekt i to była dobra decyzja.