Wynajęcie luksusowego domku z bali w Zakopanem

Zbliżała się rocznica naszego ślubu. W tym roku postanowiłam sprawić mojemu mężowi niespodziankę podróżniczą. Chciałam zabrać go w miejsce, w którym jeszcze nie był, aby mógł odpocząć i zrelaksować się w otoczeniu wspaniałych krajobrazów.

Wynajęcie ładnego zakopiańskiego domku z bali

wynajem domków z bali zakopanePewnego dnia usiadłam przed laptopem i zaczęłam szukać najlepszych opcji na weekend dla mnie i mojego męża. Od początku wiedziałam w jakie miejsce się wybierzemy, dlatego nie miałam większego problemu z wyborem noclegu. Jeśli chodzi o wynajem domków z bali Zakopane ma wiele do zaoferowania. Jest to najpopularniejsza miejscowość turystyczna w tamtym regionie i bez większego kłopotu zarezerwowałam odpowiedni dla nas domek. Mój mąż w dniu wyjazdu był bardzo podekscytowany, a gdy dojechaliśmy na miejsce zaczął od razu podziwiać wspaniałe górskie widoki. Nasz domek usytuowany został w niedalekiej odległości do wszystkich zakopiańskich atrakcji, a dzięki prywatnemu parkingowi dla gości, nie mieliśmy problemów z samochodem. Domek prezentował się niezwykle pięknie, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Znajdowała się w nim duża i przestronna sypialnia, a w niej było wyjście na duży taras z widokiem na wspaniałe Tatry. W łazience zamontowana była duża wanna z hydromasażem, a obok sauna, w której mogliśmy zrelaksować się po trudach pieszych wycieczek. Na parterze domku znajdował się salon z kompletem wypoczynkowym oraz dużym telewizorem, a obok aneks kuchenny ze wszystkimi podstawowymi sprzętami. Całość urządzona została ze smakiem i gustem, a eleganckie wnętrze domku zachęcało do przebywania w nim. Pobyt w domku z bali okazał się bardzo udany, a my spędziliśmy naszą rocznicę ślubu w pięknym miejscu ciesząc się własnym towarzystwem.

Niespodzianka z okazji rocznicy ślubu okazała się być strzałem w dziesiątkę. Miejsce, które wybrałam dla siebie i męża spełniło nasze wszelkie oczekiwania. Nocleg był bardzo wygodny i komfortowy, dzięki czemu mogliśmy w spokojnych i przytulnych warunkach świętować naszą rocznicę.