Wynajem samochodów w Warszawie

W dzisiejszym programie, jak już zapowiadaliśmy tydzień temu, rozmawiać będziemy o wynajmowaniu samochodów. Naszym gościem jest dziś pan Waldemar z Warszawy, który prowadzi firmę zajmującą się wynajem samochodów.

 • Dzień doby panie Waldemarze.(Doradca)
 • Dzień dobry , witam państwa.(pan Waldemar)
 • Panie Waldemarze, proszę nam opowiedzieć o pańskiej działalności.(D)
 • Wynajmowaniem samochodów zajmuję się od dwudziestu lat. Przy czym od razu zaznaczam, że wynajmuję samochody wyłącznie na śluby. A więc, wracając to poprzedniej myśli, z początku moja firma posiadała na stanie tylko dwa samochody.
  Był to Polonez FSO tysiąc dwieście oraz duży Fiat. Przez te dwadzieścia lat firma bardzo się rozwinęła. Obecnie posiadam na stanie do wynajęcia około trzydziestu samochodów. Co do marek, to są to zasadniczo Mercedesy, ale mam również Audi, czy BMW. Firma prosperuje bardzo dobrze. W zeszłam roku  liczba osób korzystających z  moich usług wahała się w granicach około dwustu pięćdziesięciu.
  Dlatego też uważam, że wypożyczalnia samochodów w takim mieście, jak Warszawa, jest opłacalnym interesem, czego jestem zresztą najlepszym przykładem. Moja firma oczywiście nadal się rozwija. W tym roku planuję dokupić jeszcze kilka nowych samochodów, aby dać klientom jeszcze szerszy wybór.
  Korzystając jeszcze z okazji, chciałbym się zareklamować i zachęcić do korzystania z moich usług. Dziękujemy panu bardzo za rozmowę.(W)
 • Ja również dziękuję.(D)

Z państwem się już żegnamy. Do zobaczenia za tydzień.