Zakup ubrań dla wysokich osób

Dzisiaj jadę ze swoją dwudziestoletnią córką na zakupy. Zawsze jeździmy razem, ponieważ obie jesteśmy wysokie i ciężko jest znaleźć nam odpowiednie ubrania na nasz rozmiar. Musiałybyśmy kupować ubrania na wymiar, to znaczy jeździć do sklepu i prosić o zamówienie konkretnego ubrania w naszym rozmiarze.

Sklep z ubraniami dla wysokich osób

ubrania dla wysokich pańW naszym mieście otworzyli ostatnio sklep, w którym będzie można kupować ubrania na wymiar, co bardzo nas cieszy. Zajechałyśmy tam w wolnej chwili. Na wieszakach wisiały ubrania w różnych rozmiarach i wielkości. Można tam było znaleźć ubrania dla niskich kobiet, ale także ubrania dla wysokich pań. Była tam kobieta, która robiła pomiary ciała i na ich podstawie dobierała ubrania. Można było sobie wybrać dane ubranie, nawet jeżeli nie pasowało na nas. Sprzedawczynie zapewniły, że krawcowe uszyją wlaśnie takie ubranie, kóre wybrałyśmy i zrobi to pod nasz wymiar. Takie zakupy jak najbardziej nam odpowiadaja. Kupiłam sobie kurtkę, natomiast córce spodnie. Zamówiłyśmy sobie jeszcze po marynarce. Będą one do odbioru za trzy dni. Dobrze, że powstał u nas taki sklep. Niestety do tej pory miałyśmy problem, jak chciałyśmy sobie coś kupić. Nigdy nie było naszych rozmiarów. Zazwyczaj ubrania były za krótkie. Mam jeszcze siostrę, która jest bardzo wysoka, nawet wyższa od nas. Powiem jej, żeby przyjechała tutaj, coś sobie wybrać. Na pewno się ucieszy z takiego sklepu. My teraz czekamy na dostawę marynarek.

Po trzech dniach marynarki były już do odbioru. Wszystkie ubrania, które kupiłyśmy w tym sklepie, były na nas bardzo dobre. Na pewno jeszcze tutaj wrócimy. Te ubrania są oczywiście droższe, ale to dlatego, że są szyte na miarę. W tradycyjnym sklepie byśmy takich na pewno nie znalazły. Warto przyjeżdżać tutaj na zakupy.