Zakup wózka przewożącego palety

Prowadzę hurtownię artykułów papierniczych. Mam bardzo dużą halę, na której stoją regały. Ostatnio zaczęłam sprzedawać również mały sprzęt AGD. To wszystko składuję na dużych paletach tak, by nic się nie zniszczyło. Tego sprzętu jest tak dużo, że muszę umieszczać jedną paletę na drugiej. Nie mam żadnego sprzętu, który pomógłby mi nakładać te palety. Słyszałam o specjalnych wózkach. Muszę taki zakupić. 

Wybór wózka do palet

wózek do przewozu paletZadzwoniłam do sprzedawcy takich wózków. Powiedział mi on, że mają u siebie wózki różnych rozmiarów. Ja do końca się nie znam, tym bardziej, że chciał on ode mnie uzyskać informację o wielkości podnośnika do palet. Musiałam poprosić swojego pracownika o pomoc. On będzie się lepiej znał na takich sprzętach. Poprosiłam go do siebie i przedstawiła mu sytuację. Powiedział mi, że dobry wózek do przewozu palet, powinien być nieduży i mieć dobrze dopasowany podnośnik. Wymierzył mi moje palety i podał, jaki rozmiar podnośnika powinnam wziąć. Dobrze mieć takich pracowników, którzy się znają na rzeczy. Zadzwoniłam z powrotem do sprzedawcy i przedstawiam mu swój wybór. Omówiliśmy całą transakcję kupna sprzedaży. Dwa dni później został przywieziony do mojej hurtowni wózek. Bardzo się z tego powodu ucieszyła. Od teraz będziemy mogli spokojnie nakładać palety na wyższe półki, bądź ułożone już inne palety. Dla pracowników będzie to oznaczało lżejszą pracę. Zależy mi na zapewnieniu dobrych warunków pracy.

Faktycznie praca z wózkiem jest o niebo lepsza, niż bez niego. Praca idzie bardzo szybko, ludzie się nie przemęczają, co za tym idzie są bardziej wydajniejsi. Wózek ułatwia nakładanie palet, które są bardzo ciężkie. Bardzo się cieszę, że wpadłam na ten genialny pomysł z kupnem wózka do podnoszenia palet. Pracownicy również są zadowoleni. A dla mnie ich komfort pracy w hurtowni jest bardzo ważny. Wózek jest genialny.