Zamówienie wizytówek dla prezesa

 

Po szkole średniej zdecydowałam się najpierw znaleźć pracę, a dopiero później pójść na studia zaoczne. Ten plan odpowiadał mi najbardziej, bo chciałam szybko zacząć zarabiać pieniądze na własne potrzeby a miałam ich dużo. Szukałam pracy biurowej, bo ukończyłam technikum ekonomiczne.

Szybkie wykonanie wizytówek przez profesjonalną firmę

wizytówkiKu mojemu miłemu zaskoczeniu szybko udało mi się znaleźć pracę. Złożyłam podanie na stanowisko sekretarki w jednej małej firmie. Rozmowę kwalifikacyjną przeszłam płynnie i dzięki temu od razu dostałam pracę. Prezesa firmy poznałam pierwszego dnia pracy i od razu zlecił mi zadanie. Miałam dla niego zamówić wizytówki, których potrzebował, jak to stwierdził, na wczoraj. Wiedziałam, że zadania od prezesa zawsze należało traktować priorytetowo, dlatego pozostałe obowiązki odstawiłam na bok. Sprawdziłam jaka firma zajmowała się wizytówkami i działała szybko. Miałam wzór od prezesa jak miała wyglądać jego wizytówka i musiałam tylko zadzwonić do firmy, która miała dla mnie wykonać sto wizytówek na już. Byłam mile zaskoczona, jak okazało się, że moje zlecenie zostało przyjęte od razu. Cieszyłam się, bo nie sądziłam, że tak gładko pójdzie. Za pośrednictwem poczty elektronicznej podesłałam do tej firmy wzór wizytówki i pozostało mi czekać na realizację mojego zamówienia. Podałam szczegółowe dane firmy, bo to było potrzebne do faktury, którą miałam otrzymać za wykonanie wizytówek. Z pierwszym zadaniem od prezesa poradziłam sobie świetnie.

Tego samego dnia przyjechał przedstawiciel z gotowymi wizytówkami i byłam niezmiernie zaskoczona. Tak profesjonalnej obsługi się nie spodziewał. Prezes był również zaskoczony i powiedział, że wróży mi ogromną karierę zawodową w swojej firmie. Te słowa były krzepiące.