Zamówiłam profesjonalną kremację zwłok w Warszawie

 

Moja babcia bardzo dużo chorowała na starość. Kiedy umarła, myślałam, że pęknie mi serce. Musiałam się jednak pozbierać, bo to właśnie ja miałam zorganizować wszystkie czynności związane z pogrzebem. Bardzo zależało mi na czasie i na odpowiednich usługach, które zostaną zrealizowane w bardzo krótkim czasie.

Profesjonalne kremowanie zwłok w Warszawie

kremacja zwłok - warszawaŚmierć jest częścią życia i staram się o tym cały czas pamiętać. Śmierć babci przyszła jednak tak nagle, że nie wiedziałam na początku, od czego zacząć swoje przygotowania. Musiałam jednak działać szybko, bo na pogrzeb miała przyjechać cała rodzina z Dolnego Śląska. Stwierdziłam, że najlepsza będzie profesjonalna kremacja zwłok – warszawa to miasto, gdzie jest wiele specjalistycznych firm. Zadzwoniłam do kilku, pytając o terminy. Okazało się, że w jednym z polecanych miejsc był wolny termin. Zadzwoniłam do rodziny, informując o terminie kremacji. Wszyscy powiedzieli, że przyjadą. Przygotowanie do kremacji przebiegło bardzo sprawnie. Zostałam poinformowana o wszystkich wykonywanych czynnościach. Pan był bardzo miły i delikatny, było to bardzo ważne, bo takie sprawy jak pogrzeb potrafią wytrącić człowieka z równowagi.  Musiałam zdecydować się na wybór odpowiedniej urny. Pan doradził taka, która wyglądała bardzo subtelnie i nie miała zbyt wielu zdobień. Powiedziała, że taką właśnie urnę wybrałaby babcia dla siebie. Cały proces kremacji przebiegł bardzo sprawnie, a urna prezentowała się bardzo ładnie.

Całość pogrzeby przebiegła w ciszy i lamencie. Jestem bardzo zadowolona z usług firm, która podjęła się kremacji mojej babci. Byli bardzo rzetelni w swoich obowiązkach, a także umieli się zachować w tej smutnej i przygnębiającej sytuacji. Wiedziałam, że polecę tą firmę ludziom, którzy mogą potrzebować tego typu usług, bo naprawdę panowie byli bardzo profesjonalni.